Yhteystiedot

PIRKANMAAN MUISTIYHDISTYS RY
Kalevantie 1, 33100 Tampere


TOIMINNANJOHTAJA
Teija Siipola puh. 050 463 4295, teija.siipola@saunalahti.fi

TOIMISTO
Marjukka Niemenmaa
Kalevantie 1, 33100 Tampere
puh. (03) 223 2344, muistiyhdistys@saunalahti.fi

PIRKANMAAN MUISTILUOTSI
Muistiohjaaja Marjo Haavisto puh. 050 330 8515, marjo.haavisto@saunalahti.fi
Muistiohjaaja Kristina Uotila puh. 044 730 5270, kristina.uotila@saunalahti.fi
Muistiohjaaja Raita Lehtonen puh. 050 431 9299, raita.lehtonen@saunalahti.fi
Asiantuntija Laura Sarkonsalo puh. 044 774 5866, laura.sarkonsalo@saunalahti.fi

TUKEVA - Muistisairaan ja omaisen tuki sairauden eri vaiheissa
Projektivastaava Sirpa Markunmäki puh. 044 738 9373, sirpa.markunmaki@saunalahti.fi
Projektityöntekijä Tuija Koponen puh. 050 360 5224, tuija.koponen@saunalahti.fi

KOKEVA
Projektivastaava Mari Lemmetty puh. 050 301 0418, mari.lemmetty@saunalahti.fi
 

 

Toimistomme on avoinna ma 9.00 - 16.30, ti-pe 9.00-15.00.
Suljettu 23.6. - 31.7.2017

Katutasossa, Yliopistoa viistosti vastapäätä. (Kartalla punainen ympyrä.)